Kontakta oss

Kundsupport

Öppettider:

Måndag-fredag 07:30 – 16:00

Vill du ha hjälp med ljusplanering? 

ljusplanering@exaktor.se

Proton Lighting AB

Org. nummer:

556048-6325

Fakturaadress:

invoice@protonlighting.se

Adress:

Postadress: Box 1002, 331 29 Värnamo
Leveransadress: Armaturgatan, 331 42 Värnamo

Kontakta våra medarbetare direkt

Filtrera nedan för att hitta rätt i vår organisation.
Anders Magnusson Säljledare/Regionchef Väst/Norr 0370-69 01 52 070-327 72 87 anders.magnusson@exaktor.se
Anders Schultz Projektsäljare 0370-69 07 24 072-819 80 84 anders.schultz@exaktor.se
Anne-Maj Andersson Kundsupport 0370-69 07 21 anne-maj.andersson@protonlighting.se
Kerstin Björnsson Konsult-/Distriktsäljare 0370-69 56 24 070-840 36 56 kerstin.bjornsson@exaktor.se
Per Jonsén Distriktsäljare Stockholm 08-754 90 91 070-568 36 58 per.jonsen@exaktor.se
Rasmus Andtbacka Distriktssäljare Östra Sverige 0370-69 01 58 072-576 69 22 rasmus.andtbacka@exaktor.se
Richard Klüger Distriktssäljare Stockholm & Gotland 0370-69 07 94 073-060 08 25 richard.kluger@exaktor.se
Rickard Bengtsson Säljledare/Regionchef Syd/Öst 0370-69 07 03 070-538 97 11 rickard.bengtsson@exaktor.se
Sandra Söderlind Kundsupport 0370-69 07 14 sandra.soderlind@protonlighting.se
Tommy Säfström Distriktsäljare Norra Sverige 0370-69 01 51 072-819 80 68 tommy.safstrom@exaktor.se
Agan Sela Kvalitetsansvarig 0370-69 01 56 agan.sela@protonlighting.se
Ann Champatong Projektledare/Konstruktör 0370-69 07 46 ann.champatong@protonlighting.se
Bianca Carrasco Ljusdesigner 0370-69 07 90 bianca.carrasco@protonlighting.se
Birgitta Jonsson Lager: Utgående gods 0370-69 07 29 logistik@protonlighting.se
Björn Abrahamsson Tjänstledig
Björn Tillander Business Controller bjorn.tillander@protonlighting.se
Elias Lindholm Ljusdesigner 0370-69 07 23 elias.lindholm@protonlighting.se
Eric Lundberg Ljusdesigner (Föräldraledig) 0370-69 07 97 eric.lundberg@protonlighting.se
Herman Nordqvist Process- och produktionsteknisk chef 0370-69 01 54 herman.nordqvist@protonlighting.se
Jan Tullberg Fastighetsunderhåll 0370/69 07 04 0705-43 11 33 jan.tullberg@protonlighting.se
Jennie Johnsson Marknadskoordinator 0370-69 07 11 jennie.johnsson@protonlighting.se
Johanna Gustafsson Miljö- & Hållbarhetsansvarig 0370-69 07 98 johanna.gustafsson@protonlighting.se
Jordana Livancic Produktionsledare: Plåt, Lack, Lager 0370-69 07 12 jordana.livancic@protonlighting.se
Katarina Rebo Ljusdesigner / Kundsupportchef 0370-69 07 01 katarina.rebo@protonlighting.se
Leif Lagerman Utlastning 0370-69 07 28 logistik@protonlighting.se
Marcus Landin VD / Försäljning- & marknad 0370-69 07 02 marcus.landin@protonlighting.se
Markus Sykora Operations Manager 0370-69 56 26 markus.sykora@protonlighting.se
Mattias Möller R & D Manager 0705-63 35 85 mattias.moller@protonlighting.se
My Pham Produktspecialist 0370-69 07 38 my.pham@protonlighting.se
Noa Vernersson Ljusdesigner 0370-69 07 10 noa.vernersson@protonlighting.se
Richard Cider Produktspecialist 0370-69 07 33 richard.cider@protonlighting.se
Robert Dahlgren Teknisk produktchef 0370-69 07 25 robert.dahlgren@protonlighting.se
Roger Ingelsten Konstruktör 0370-69 07 31 roger.ingelsten@protonlighting.se
Rolf Norrman Produktionsteknik: Maskin, Material och Mätteknik 0370-69 07 37 rolf.norrman@protonlighting.se
Sofia Lundén Distriktssäljare Mellersta Sverige 073-033 83 92 0370-69 01 53 sofia.lunden@exaktor.se
Tobias Levinsson Produktchef 0370-69 01 57 tobias.levinsson@protonlighting.se
Din dokumentsamling

Dokument